Çözüldü The Crew "Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi durdurdu ve bu durumdan kurtuldu" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sertaç İba

Hectopat
Daha fazla  
İlk öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın nereye açacağımı bilemedim. Geçen gün The Crew'i alıp oynamaya başladım ama oyuna girdikten sonra bazen 20-30 dk sonra bazende 5 dk sonra oyundan atıyor ve sağ altta "Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi durdurdu ve bu durumdan kurtuldu" diyor. Sistem gereksinimlerini karşılıyor bilgisayarım ve kasmadan oynuyorum ama bu hata oyundan soğutuyor ve nedense sadece bu oyunda oluyor. Bunu nasıl çözebilirim lütfen yardım edin.

İşletim sistemim Windows 10

Donanım özelliklerinizi belirtiniz. Ekran kartı ısınıyor olabilir.

Ekran kartı sürücüsünü temiz kurulum seçeneği ile baştan kurunuz. AIDA 64 ile stres test ekranı açıkken oyunu 5 DK oynayıp bize çıkan ekranın resmini atın. Bir görelim sıcaklık değerlerini. Dediğiniz gibi 60 dereceyi geçmiyorsa muhtemelen yazılımsal bir sorun.

Ekran kartı sürücüsünü temiz kurulum seçeneği ile baştan kurunuz. AIDA 64 ile stres test ekranı açıkken oyunu 5 DK oynayıp bize çıkan ekranın resmini atın. Bir görelim sıcaklık değerlerini. Dediğiniz gibi 60 dereceyi geçmiyorsa muhtemelen yazılımsal bir sorun.
Ekran kartını daha zorlayan oyunlarda bile görmedim sadece bu oyunda görüyorum bu hatayı. Yazılımsal bir sorun sanırım. Şimdi deneyip atıcağım resmi

İstediğiniz test buydu sanırım

How to Fix the "Display Driver Stopped Responding and Has Recovered" Error | Drive The Life bu sitedeki 3. methodu uygulayarak sorunu düzelttim. Konu kilit lütfen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı