Çözüldü Watch Dogs 2 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Olejan

Decapat
Merhaba ben Watch Dogs 2'yi açtığımda 5-10 saniye initializing dowloand diyor ve sonra hiçbir hata kodu rapor ve benzeri bir şey vermeden kapanıyor ve hiçbir şey olmuyor bunu nasıl çözebilirim?
Sistem özelliklerim.
Ryzen 5 3500X.
ASUS Dual RTX 2060 OC Evo.
16 GB 3200 MHz RAM
ASUS B450MK AMD anakart.
650W 80+PSU.

Son düzenleme:
Bu epic gameste ki bazı ücretsiz oyunlarda problem var galiba bir çok kişinin oyunu, sistemi kaldırsa bile açılmıyor ki ne tesadüfse hepsi epic gamesten almış... Siz yine de bütün driverlerinizi bios da dahil olmak üzere bir kontrol edin bende bir araştırayım.
Epic Games'in ücretsiz dağıttığı oyunlar ile alakası yok hocam bu sorunların. Ubisoft yıllardır böyle. Sunucu tarafı sorunlarla dolu malesef. Uplay kütüphanemde sahip olup sorunsuz oynayabildiğim tek oyun Far Cry 3.

XXX.png
Aynen bir deneyin ama donanımınız da ya da driverlerinizde bir problem olduğunu düşünmüyorum araştırırsanız bu sorun Epic Games'ten alan herkeste var.

Merhaba tekrardan rahatsız ediyorum sizi böyle bir hata alıyorum şimdi de bunu biliyor musunuz.

Geri
Yukarı