Çözüldü Windows 10 "Autolt Error Line 0" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DrEmmett

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dün orjinal bir Windows 10 kurdum. Sanırım bugün taktığım bir USB'den virüs bulaştı. Windows Defender gördü sildi ama bu hatayı ara ara almaya devam ediyorum. Kaspersky ve Malwarebytes de denedim onlar da sildi ama yine de alıyorum. Bir forumda biri: "çalıştır/msconfig/başlatma" kısmında öğeleri kaldırın demiş. Onu da denedim fayda etmedi. Önerisi olan var mı? Şimdiden teşekkürler.
Sorun.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Kayıt defterinden zqieu.qlw girdilerini sil.
Kod:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

Kod:
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

Öncelikle ilgilendiğiniz için çok teşekkürler bu dediğinizi de denedim sildim fakat yine de veriyor. Tekrar kayıt defterini açtığımda geri gelmemiş ama silinmiş durumda ama bir yerden çıkıyor. Hala kendi c:\user\mustafa\jbndbhz diye bir klasör açıyor. İçi boş, sadece hata verdiğinde görev yöneticisinden ulaşabiliyorum oraya. Sizce sistem geri yükleme yapsam işe yarar mı ?

Dosya Ekleri

• sorun1.jpg
    sorun1.jpg
    207,3 KB · Görüntüleme: 927
  • sorun2.jpg
    sorun2.jpg
    211,1 KB · Görüntüleme: 987
Kaspersky ve Malwarebytes de denedim onlar da sildi ama yine de alıyorum.
Bunları işe karıştırmayın kullanamadığınız programları tanımıyor muamelesi yapıyorsunuz.
Temiz önyükleme yapın.
İmzamdan sistem tarama 1 ve 2 sonuçlarını paylaşın.

Teşekkür ederim. Dün gece 4'e kadar uğraştım. En son dediğim gibi sistemde geri yükleme yaptım, en son yapılan güncelleme tarihine. Zaten yeni kurmuştum ve sorun çözüldü. Şu an almıyorum kayıt defterinde ve diğer yerlerde yok. Temiz şu an, umarım geri gelmez. :D Böyle bir durum tekrar yaşarsam dediğinizi yapacağım yardımınız için teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı