Çözüldü Windows 10 Home vs Pro

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SkyEagle13

Centipat
Daha fazla  
Benim şu an kullandığım işletim sistemi Windows 10 Home. Sizce programı yükseltmeli miyim? Home 2004 güncellemesini alır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yani Bitlocker, Windows to Go, Uzak Masaüstü'ne bağlanma gibi özellikleri var. Eğer işletme sahip değilseniz, Home sürümü zaten yeterli olacaktır. Home sürümünün RAM kullanımı Pro'ya göre birazcık daha düşük olduğunu CNET'te okumuştum. Yani özet olarak Pro'ya gerek yok.
Oyuncuların, normal kullanıcıların hiç kullanmayacağı özellikler var Pro'da. Kısacası yükseltmene hiç gerek yok. Güncelleme gelecektir.

Yani Bitlocker, Windows to Go, Uzak Masaüstü'ne bağlanma gibi özellikleri var. Eğer işletme sahip değilseniz, Home sürümü zaten yeterli olacaktır. Home sürümünün RAM kullanımı Pro'ya göre birazcık daha düşük olduğunu CNET'te okumuştum. Yani özet olarak Pro'ya gerek yok.

Çözüm
İki gün önce bilgisayarıma format attım, Home sürümüne geçiş yaptım. Fakat görev çubuğu dikkatimi çekti, sanki bana çok garip geliyor. Bunu kişiselleştirmenin bir yolu var mıdır?

Ekranda boş bir yere sağtıklayıp kişselleştirebilirsin eğer lisanslıysa.
Yani bitlocker, Windows to GO, uzak masaüstü'ne bağlanma gibi özellikleri var. Eğer işletme sahip değilseniz, Home sürümü zaten yeterli olacaktır. Home sürümünün RAM kullanımı Pro'ya göre birazcık daha düşük olduğunu Cnet'te okumuştum. Yani özet olarak Pro'ya gerek yok.

Çözüldü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı