Çözüldü Windows 8.1 SL Update Yapamama sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yavinas

Kilopat
Yer
İzmir
Otomatik veya elle hiçbir güncelleştirme yapamıyorum. 22 Kasım 2016'da format attım. Sürücüleri ve BIOS'u güncelledim. Technopat ve diğer çeşitli sitelerden sorunum ile ilgili bir çok şey denedim. Maalesef değişen birşey yok. AIDATA64 raporunu ekte sunuyorum.

<iframe src="https://onedrive.live.com/embed?cid=E6D4844635CFAAAB&resid=E6D4844635CFAAAB!1585&authkey=AKbLJSmIDkI8QQg" width="98" height="120" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>

@Mikail Fidan @THE_MILLER @SypeR
@Recep Baltaş

Otomatik veya elle hiçbir güncelleştirme yapamıyorum. 22 Kasım 2016'da format attım. Sürücüleri ve BIOS'u güncelledim. Technopat ve diğer çeşitli sitelerden sorunum ile ilgili bir çok şey denedim. Maalesef değişen birşey yok. AIDATA64 raporunu ekte sunuyorum.

<iframe src="https://onedrive.live.com/embed?cid=E6D4844635CFAAAB&resid=E6D4844635CFAAAB!1585&authkey=AKbLJSmIDkI8QQg" width="98" height="120" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>

@THE_MILLER

Konu günceldir.

KMS yazılımı kullanmışsınız (sistem hatasında bu gözükmekte). Bu da Microsoft sunucularına bağlanmasını engellemiş. Ayrıca zararlı yazılımlar da mevcut.

Bu yüzden mantıklı olarak yapman gereken temiz bir Windows 10 kurulumu yapman. İllegal olarak Windows kullanmayın.

KMS yazılımı kullanmışsınız (sistem hatasında bu gözükmekte). Bu da Microsoft sunucularına bağlanmasını engellemiş. Ayrıca zararlı yazılımlar da mevcut.

Bu yüzden mantıklı olarak yapman gereken temiz bir Windows 10 kurulumu yapman. İllegal olarak Windows kullanmayın.

Biraz önce tekrar format attım. 8.1 Pro kurdum. Değişen birşey yok, Yine güncelleme yapamıyorum.
@THE_MILLER

Temiz kurulumla Windows 10 kurun demiştim. Kurmuş olduğunuz kurulum diski oynanmış olabilir, içerisine KMS enjekte edilmiş olabilir.

Çünkü sorunun nedeni KMS'nin Microsoft sunucularını engellemesi idi.

Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum

Anlıyorum. Fakat bu akşam Windows 8.1 PRO sitemizde verilen linkten indirdim. Tekrar format attım. UEFI olarak USB' ye kurdum. Teşekkür ederim ilginize. İndiriyorum Windows 10' u şu an. Sonucu tekrar yazacağım.
@THE_MILLER

Temiz kurulumla Windows 10 kurun demiştim. Kurmuş olduğunuz kurulum diski oynanmış olabilir, içerisine KMS enjekte edilmiş olabilir.

Çünkü sorunun nedeni KMS'nin Microsoft sunucularını engellemesi idi.

Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum
Windows 10 indirdim ve kurdum. Sorunum çözüldü, konu kilitlenebilir. Teşekkürler yardımlarınız için.
@THE_MILLER

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı