Çözüldü XBOX One S Controller PC'ye bağlarken PIN'i denetleyin sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Tam modeli göremiyorum ama benzer bir laptop özelliklerine baktım. Sisteminizde Bluetooth 4.2 desteği olmalı. Neden onu kullanmıyorsunuz? Sonradan aldığınız adaptörü sökün. Aygıt Yöneticisinde görülen Intel(R) Wireless Bluetooth(R) olarak isimlendirilmiş olan aygıta sağ tık yapın. Sorun gider seçeneği çıkıyorsa ona tıklayın. O olmazsa da sağ tık yapın ve sürücüyü güncelleştir deyin.
Kusura bakmayın Windows tan pek anlamıyorum da.Bu kısım mı tarif ettiğiniz yer.
ss.png

Evet, orayı demiştim. Laptop kullanıcısı olduğunuzu bilmiyordum. Dahili Bluetooth cihazı da var sanırım. Laptop modeliniz nedir? Dahili olanı güncelleyelim ya da onu durdurup, harici adaptörü kullanmanız için yardımcı olayım.

Tam modeli göremiyorum ama benzer bir laptop özelliklerine baktım. Sisteminizde Bluetooth 4.2 desteği olmalı. Neden onu kullanmıyorsunuz? Sonradan aldığınız adaptörü sökün. Aygıt Yöneticisinde görülen Intel(R) Wireless Bluetooth(R) olarak isimlendirilmiş olan aygıta sağ tık yapın. Sorun gider seçeneği çıkıyorsa ona tıklayın. O olmazsa da sağ tık yapın ve sürücüyü güncelleştir deyin.

Çözüm
Tam modeli göremiyorum ama benzer bir laptop özelliklerine baktım. Sisteminizde Bluetooth 4.2 desteği olmalı. Neden onu kullanmıyorsunuz? Sonradan aldığınız adaptörü sökün. Aygıt yöneticisinde görülen Intel(r) Wireless Bluetooth(r) olarak isimlendirilmiş olan aygıta sağ tık yapın. Sorun gider seçeneği çıkıyorsa ona tıklayın. O olmazsa da sağ tık yapın ve sürücüyü güncelleştir deyin.

Çok sağ olun. Çalıştı. Gerçekten size minettarım kaç aydır uğraşıyordum kimse yapamadı. Acaayip teşekkür ederim size.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çalışmasına sevindim. İki Bluetooth cihaz olmuş sisteminizde. Adaptörü almasanız da olurdu aslında. İyi oyunlar. :)
Efendim selamlar. Ben de aynı sorunu yaşıyorum fakat masaüstü kullanıcısıyım. Bluetooth 5.0 adaptörüm var. Aşağıya bırakacağım ekran görüntüsünde olduğu gibi ünlem işareti var. ''Sürücüyü güncelle.'' diyorum biraz arıyor sonra ''En güncel sürücü zaten yüklü.'' diyor. Nasıl düzeltebilirim?
1585962384154.png

Güncelleme:
Aygıtı kaldırdım ardından çıkarıp tekrar taktım. Bu sefer sekme biraz değişti. Tekrar denedim fakat yine aynı hatayı alıyorum.
1585962912404.png
1585962944600.png

Dosya Ekleri

• 1585962338501.png
    1585962338501.png
    92,4 KB · Görüntüleme: 34
  • 1585962926797.png
    1585962926797.png
    100 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Efendim selamlar. Ben de aynı sorunu yaşıyorum fakat masaüstü kullanıcısıyım. Bluetooth 5.0 adaptörüm var. Aşağıya bırakacağım ekran görüntüsünde olduğu gibi ünlem işareti var. ''Sürücüyü güncelle.'' diyorum biraz arıyor sonra ''En güncel sürücü zaten yüklü.'' diyor. Nasıl düzeltebilirim?
Eki Görüntüle 527541
Güncelleme:
Aygıtı kaldırdım ardından çıkarıp tekrar taktım. Bu sefer sekme biraz değişti. Tekrar denedim fakat yine aynı hatayı alıyorum. Eki Görüntüle 527546Eki Görüntüle 527548
Yeni konu açıp @Taptic'yı etiketleyin.

Generic bluetooth radiıo üstüne çift tıklayıp ayrıntılar kısmından donanım kimliklerine gelip en üsttekini seçip kopyalayıp buraya atabilir misiniz?

Geri
Yukarı