Çözüm: Euro Truck Similatör 2 Kasma Sorunu

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Euro Truck Similatör 2'de kasma sorunu yaşıyorsanız ilk olarak oyunu güncellemeniz gerek. Oyun için çıkan en son güncelleme 1.3.1 sürüm numarasına sahip. Güncellemeyi aşağıdaki siteden indirebilirsiniz:

The Patches Scrolls Downloads

Güncelleme 178 MB boyutunda.

Güncellemeden sonra da oyun kasmaya devam ediyorsa ekran kartı sürücünüzü güncellemeniz gerek. Bu konu altına ekran kartınızın marka ve modelini yazarsanız size en güncel sürücünün indirme bağlantısını verebiliriz. Bazen üretici sitesindeki son sürümden daha güncel bir Beta sürüm olabilir. Beta sürüm linklerini de sizin için bulabiliriz.

Oyuna yeni başladım.
Facebook'ta gizli kamyoncular derneği varmış :D Kayıt da oldum. Gerçekten şahane bir oyun. Yarın yeni bir konu açıp resimler atacağım ev ortamından.

Ben bu tür kamyon oyunlarının grafikleri pek gelişmemiş olur diye biliyordum ancak bu oyunda biraz gerçekçilik yakalanmış gibi.
HD 6850 ile Ultra ayarlarda +30-40 FPS ile oynamam mı gerekiyor ? Akıcı olmuyor çünkü yüksek ayarlarda.
Yinede güncelleyeceğim oyunu.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı