Çözüm Forza Horizon 4 Aniden/Gri ekran verip kapanması

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Albedo

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar birkaç gün önce Forza Horizon 4 aldım oyuna girdim 10 bilemedin 20 dk oynadım sonrasında oyun bir anda kapandı. Oyuna girerken bana sistemimin en düşük ayarlardan bile daha kötü olduğunu söylemişti bende bundan dolayı kapandığını düşündüm sonrasında devamlı böyle oldu oyunum Max 30 dk açık kalıyordu. Asıl çözüm yoluna gelirsek ben oyunu microsoftan değil Instagram sayfasından aldım bu yüzden Microsoft hesabı ile Xbox hesabı farklıydı eğer sizde başka bir kaynaktan aldıysanız yapacağınız şey Microsoft hesabından çıkıp Xbox hesabınızda ki mail ile girmek sonrasında oyuna girip istediğiniz kadar oynamak. Ben bu şekilde çözdüm umarım sizde çözersiniz.

not:eğer oyunu Deluxe ya da Ultimate Edition aldıysanız bu paketle gelen arabalar, modlar ve car Pass lerinizi kullanamayacaksınız.

not2:sakın satın aldığınız hesabı silmeyin yoksa oyuna giremezssiniz.

Çözüme yazdığımın farkındayım ama benim de arkadaşımda buna benzer bir problem vardı. Oyun 5 dk sonra kapanıyordu. Böyle sorunların çözümü için Reddit veya Microsoft Teknik Destek'e başvurulmasını tavsiye ederim.

Not: Senin çözümünü kötülemiyorum fakat insanlarda dediğin gibi Deluxe veya Ultimate Edition olabilir bunun için yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı