Çözüm Kablosuz Kulaklığı Bluetoothsuz Bilgisayarda Kullanma

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
15
Daha fazla  
Yaşadığım yerde bluetooth adaptör bulamayınca internetten almaya karar verdim. Gezinirken aklıma TeamViewer gibi ses ileten programların olup olmadığı geldi. Ufak bir araştırma yaptım, varmış ve çok stabil çalışıyor. :D

Telefona bu uygulamayı, bilgisayara bunu indiriyoruz. Uygulamaları iki cihazda da açıyoruz. O ağa bağlı olan cihazlar telefonda listeleniyor oradan bilgisayarımızı seçiyoruz bu kadar. Sonra kulaklığı telefona bağlayıp kullanmaya başlıyoruz.

Annotation 2019-11-30 212411.png

Uygulama içindeki gecikme ayarları. Eğer no lag'ı seçerseniz hafif hafif kesintiler olabiliyor. Ben with buffer'ı seçtim yarım saniyelik ya da daha az gecikme oluyor ama asla kesinti olmuyor. Belki film için rahatsız edici olabilir, müzik dinlemek ve youtube videoları izlemek için aşırı ideal. Herkese tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de tam nasıl oyun oynayıp film izleyeceksiniz gecikme olmadan diyecektim ama kulaklığı genelde birşeyler izlemek yada oyun oynarken odaklanmak için kullandığımda yoklukta gider bir özellikmiş gerçekten. Teşekkür ederim bu bilgi için :)

Yeni konular

Geri
Yukarı