Çözüm olarak düşünülen mesaj işaretlenmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Unturned

Kilopat
Makaleler
1
Sâdece form gönderebilirsin. Form göndermek için Binance TR sitesinin en altında bulunan Destek'e tıklayıp Destek Merkezi'ne tıkla.
Bu mesajımı çözüm olarak görmüyorsunuz. Nedeni: "Konu sahibi tarafından mesajınız beğenilmedi, teşekkür edilmedi veya istediği cevabı aldığına dair herhangi bir mesaj yazmadı." diyorsunuz ama konu sahibi mesajımdan sonra bu mesajı yazdı:
Form gönderdim bakalım cevap gelecek mi.
Bu mesajdan form göndermeyi öğrendi ve formunu yolladı anlamı çıkıyor. E haliyle çözüm mesajı oluyor.

İlla konu mu açmam gerek diye sitem ettiğimde "Konu açmak yerine rapor sistemini kullanınız." diyorsunuz. Önceki konumu okumadan cevap verdiğiniz çok açık.

Lütfen ilgili konuları incelemeden cevap vermeyin.

@vbios, konuyu görüyorsan, mesajımı çözüm olarak düşünüyorsan "çözüm" diye raporlar mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:
"Form gönderdim. Bakalım cevap gelecek mi."

Form göndermiş ama Binance henüz yanıt vermemiş. Binance'ın yanıt verdiğini konu sahibi belirttiğinde çözüm olarak raporlayabilirsiniz.

"Form gönderdim. Bakalım cevap gelecek mi."

Form göndermiş ama Binance henüz yanıt vermemiş. Binance'ın yanıt verdiğini konu sahibi belirttiğinde çözüm olarak raporlayabilirsiniz.
Arkadaş sadece iletişim ile ilgili soru sormuş, cevap gelmesini beklemek ne alaka anlamadım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı