Çözüm SampCAC Çalışmama Sorunu Gidermek

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
19
Yer
Çankaya, Ankara
Selamlar. Her ne kadar SAMP bitmiş gibi gözükse de ayakta duran bazı sunucular var ve bunların bazıları C-Bug, Sniper HS vb. özellikler için SampCAC istiyor mesela TURK-IBIZA sunucusu. SampCAC hata veriyorsa çözümünden bahsedeceğim.

1. İlk öncelikle SampCAC sadece SAMP 0.3.7 R1 destekliyor. Bu yüzden R1 dosyasını indirmek gerek. Bu linkten indirebilirsiniz. Kaspersky kullanıyorum ve virüs yok. Steam kullanıyorsanız downgrade yapın US V1.0 destekliyor. SAMP 0.3.7 R1 Setup Dosyası.
  2. Eğer CLEO mod kullanıyorsanız kaldırın zira SampCAC (Samp Cilentside Anti-Cheat), CLEO desteklemiyor.
  3. Bu link ile SampCAC kurun.
  4. Windows Defender SampCAC' ın temel dosyası olan !sampcac_cilent.asi dosyasını virüs olarak algılıyor. Kurduktan sonra Karantinaya aldıysa Geri Al yapıp dışlamalar listesine eklemek lazım.
VirusTotal Sonuçları:

VirusTotal (SampCAC)

VirusTotal (Samp 0.3.7 R1)

Dosyalar temiz KSC Free kullanıyorum tehdit algılamadı. Ama şaşırdım Cilent' te zararlı bulmasına muhtemelen false-positive sonuç :D. Zararlı yazılımsa Moderatör arkadaşlarımız konu onaylanmadan silip uyarı atabilir ama dosya temiz :p.

Samp Crash için biraz daha araştırma yaparsam rehberi yazacağım :).

Yeni konular

Geri
Yukarı