Çözüm WattMan ve siyah ekran hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zurich

Kilopat
Herkese iyi forumlar. Bu çözümde sizlere, AMD ekran kartlarında WattMan ve siyah ekran sorununun çözümüne deyineceğim. Çözümler şu şekildeler:

Çözüm 1.
Öncelikle arkadaşlar siyah ekran ve watmann sorununu çözen Driver'ı kuracağız. Önce DDU indirin. O bir kenarda kalsın. Sonra denetim masasından AMD Sofwire'yı kaldırın. İndirmş olduğumuz DDU ile ekran kartı driverlarını silin. Sonra bu linkten aşağıdaki yazan yerden indirin ve kurun. Çözüm 1 bu kadar. Yaramadıysa çözüm 2 kesin çözüm denilebilir.
The Radeon Software adrenalin 2020 Edition 20.2.2 installation package can be downloaded from the following links:
Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 20.2.2 Driver for Windows® 10 64-bit

Çözüm 2.
Arkadaşlar çözüm 2'yi ayrıntılı anlatmayacağım. Çözüm ekran kartınızı MSI ufterburner, softwire vb. gibi yerlerden undervolt yapmak. RX 580 Undervolt Rehberi - Technopat Sosyal burada ayrıntılı anlatılmış yeterince sizde yapabilirsiniz. lakin en önemli olanı stabil değerleri yakalamak. yoksa sorunu tam çözemezsiniz.

Çözümler bu kadar. Ayrıca undervolt yapınca sıcaklık değerleri de düşer. İşinize yaradıysa ne mutlu bana. Beğenirseniz mutlu olurum. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar kesin çözümler değildir.

Şunları da deneyebilirsiniz:

Bunlar kesin çözümler değildir.

Şunları da deneyebilirsiniz:

Ben BIOS güncelledim olmadı maalesef.
Bu çözüm önerilerinizde olabilir. Önerdiğim 2 çözümü deniyenler çözümün pozitif olduğunu söylüyor.

Son düzenleme:
Herkese iyi forumlar. Bu çözümde sizlere, AMD ekran kartlarında WattMan ve siyah ekran sorununun çözümüne dayanacağım? Çözümler şu şekildeler:

Çözüm 1
Öncelikle arkadaşlar siyah ekran ve watmann sorununu çözen Driver'ı kuracağız. Önce DDU indirin. O bir kenarda kalsın. Sonra denetim masasından AMD Sofwire'yı kaldırın. İndirmş olduğumuz DDU ile ekran kartı driverlarını silin. Sonra bu linkten aşağıdaki yazan yerden indirin ve kurun. Çözüm 1 bu kadar. Yaramadıysa çözüm 2 kesin çözüm denilebilir.
The Radeon Software adrenalin 2020 Edition 20.2.2 installation package can be downloaded from the following links:
Radeon Software Adrenalin 2020 Edition 20.2.2 Driver for Windows® 10 64-bit

Çözüm 2
Arkadaşlar çözüm 2'yi ayrıntılı anlatmayacağım. Çözüm ekran kartınızı MSI ufterburner, softwire vb. gibi yerlerden undervolt yapmak. RX 580 Undervolt Rehberi - Technopat Sosyal burada ayrıntılı anlatılmış yeterince sizde yapabilirsiniz. lakin en önemli olanı stabil değerleri yakalamak. yoksa sorunu tam çözemezsiniz.

Çözümler bu kadar. Ayrıca undervolt yapınca sıcaklık değerleri de düşer. İşinize yaradıysa ne mutlu bana. Beğenirseniz mutlu olurum. İyi forumlar.
Daha iyi bir çözüm var 3. çözüm AMD yi satın. Nvidia kart alın.

Geri
Yukarı