Çözünürlük 1024x768'den yukarı çıkmıyor

isoneal

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
IT
Merhaba Technopat ailesi. Uzun süredir araştırıp ama bir türlü çözüm bulamadığım sorunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Ekte bulunan resimde sistemimi anlatmaya çalıştım. Sorunum TV'den, 1024x768'den fazla çözünürlükte görüntü alamıyorum. Harici ekran kartım yok. Monitör DisplayPort'tan çalışmakta. TV ile PC arasındaki HDMI kablo uzunluğu 20 metre ve arada dönüştürücü var. Kabloları aynı sistemle farklı PC'lerde test ettim (ikinci ekran olarak değil). Şimdi sorun sizce nerededir? Ne yapılmasını tavsiye edersiniz?

Sorun.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstü sağ tık > Ekran Çözünürlüğü > Birden Çok Ekran > Bu Ekranları Yinele
Bunu bir deneyin.
Yaptım. Ama maalesef o da çözüm olmadı. Tüm grafik sürücüleri her şeyi baştan kurdum. BIOS'a kadar güncelledim. Intel Grafik arayüzünden tüm ilgili ayarlamaları da yaptım. Lakin çözüm yok. Kurum bilgisayarı olduğu için ekstadan ekran kartı falan almak sıkıntı. Bi de daha önceki HP Elite 800 modelinde sıkıntısız, aynı şekilde çalışıyordu. Şimdiki model Lenovo m920t

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı