Çok Fazla Gülüyorum

Ben de böyleydim travmatik bir şey olabilir ama hayatınızı etkilemiyorsa çok da takmayın. Şunun üzerine yoğunlaşın, komik olmasa da güldüğünüz durumlarda, hayatınızda örnek alabileceğiniz bir karakter vardır illaki 'o bu espriye güler miydi?' diye düşünün işe yarayabilir.

Kendi kendini yönetemiyor musun?

Takılma kardeşim böyle şeylere gülmek güzeldir, bundan 4-5 yıl sonra güldüğün için şikayet ettiğin günleri özler pişman olursun.

Yok öyle değil.Komik olan şeylere gülüyorum ama diğerlerine göre daha fazla gülüyorum her şeye bunu nasıl azaltabilirim.Sorum bu.

Yok öyle değil.Komik olan şeylere gülüyorum ama diğerlerine göre daha fazla gülüyorum her şeye bunu nasıl azaltabilirim.Sorum bu.
Senin de özelliğin buymuş toplumda sessiz olunması gereken bir yerde sesli bir şekilde gülmediğiniz sürece istediğiniz kadar gülebilirsiniz(insanlara rahatsızlık vermemek şartıyla). Gülmek insana iyi gelir, hayatınızdan eksik etmeyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…