Çözüldü YouTube çok yavaş çalışıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Onimusha

Kilopat
Daha fazla  
Sistemim cok yeni ve guclu bir sistem. Lakin YouTube rezil calisiyor. Fullscreen aciyorum 3-4 saniye suruyor boyle tam ekran olmasi. Mesela video kucuk moddayken ustune hover ettiginde 5-6 saniye bekliyorsun sonra paneller cikiyor. Hardware acceleration acik.

Sistemim cok yeni ve guclu bir sistem. Lakin YouTube rezil calisiyor. Fullscreen aciyorum 3-4 saniye suruyor boyle tam ekran olmasi. Mesela video kucuk moddayken ustune hover ettiginde 5-6 saniye bekliyorsun sonra paneller cikiyor. Hardware acceleration acik.

Windows 11 mi kullanıyorsunuz?

Farklı bir tarayıcıda denedin mi?
Ve internetin nasıl?

Sorun Windows'tan kaynaklıdır 3ay hatta daha kısa sürede güncellemeyle çözülür diye düşünüyorum. Aynı durumdan bir sürü forum ve arkadaş şikayeti duydum. Daha tam oturan bir sistem olmadığı için. Zaten oyunlarda/diğer şeylerde yeni yeni entegre ediliyor, şirketler yavaş yavaş Windows 10 yerine Windows 11'e adapte oyunlara geçiyor. Yine de benim tahminim bu yönde belki başka sebepler vardır.

Geri
Yukarı