Çok yemek yeyip kilo vermek normal midir?

Metabolizman hızlı çalışıyor olabilir. Çok dertse bir uzmana görünün.

Sağlık bölümünde açmış konuyu herhangi bir sıkıntı yok yani.
Geçen bir ergen arkadaş görmüştüm. Buraya münasip olmayacak bir konu açmış. Sağlıkla uzaktan yakından alakası olmayan, sadece bir ergenin aklına kısa bir süreliğine takılabilecek bir konuyu açmasına izin vermişler. Moderatörleri bir gözden geçirsinler bence.

Daha fazla konunun dışına çıkmayalım bence.

Hocam yapınızla ilgili olabilir.
Eğer aşağıdaki belirtileriniz var ise tenya (bağırsak kurdu) paraziti vücudunuzda bulunuyor olabilir.Başka herhangi bir hastalıkta olabilir yada yapınız ile ilgili olabilir...

Tenya belirtileri
  • Uykuda salya akıntısı
  • Karın ağrısı
  • Boşaltım sorunları
  • Sebepsiz kilo kaybı
  • Kandaki eozinofili miktarının artışı
  • Balık tenyasına sahip bireylerde sebepsiz B12 vitamini eksikliği.
Eğer bu belirtileriniz var ise bir doktora görünmekte fayda var.

@Meraklı Ekran Kartı kardeş. Bu senin metabolizmanla alakalı bir durum. Misal ben Ramazan'da toplam 6 kilo veriyorum. Ayrıca yemeği diğerlerinden kat be kat daha fazla yiyorum; ama nafile... İki senedir 2 kilo bile zor aldım yani.
Konunun son dokunuşlarını Moderatör elemanlar yapmıyor mu?

Sağlığı ile endişelenmiş ve çözüm aramaya çalışmış neden bu kadar ağır bir tepki verdin pek anlayamadım.

Sağlığı ile endişelenmiş ve çözüm aramaya çalışmış neden bu kadar ağır bir tepki verdin pek anlayamadım.
Burasının Technopat olduğunu sanmıştım. Hani şu ekran kartı, işlemci, RAM donanımlarının, Windows, MacOS yazılımlarının incelendiği platform...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…