Commander G33 kasaya HDD nasıl monte edilir?

ibrayimbey

Hectopat
Arkadaşlar Commander G33 750W kasa aldım, HDD montajını beceremedim. Kasayı kullanan veya yardımcı olabilecek varsa bir yardımcı olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet reis zor oldu ama başardım teşekkür ederim bir tane HDD yeri mevcutmuş ikinci disk boşta kaldı :(

Kasa sabit duracaksa PSU üzerindeki SSD yuvasına tek vida ile tuturup o şekilde kullan.
Ama bu şekilde bir montajda HDD'nin altındaki elektronik devreler metal olan zemine temas etmemesi lazım.
Eski HDD'lerde bu teması önlemek için siyah bir koruma kılıfı gibi bir şey olurdu onlardan bulabilirsen olur.

Kasa sabit duracaksa PSU üzerindeki SSD yuvasına tek vida ile tuturup o şekilde kullan.
Ama bu şekilde bir montajda HDD'nin altındaki elektronik devreler metal olan zemine temas etmemesi lazım.
Eski HDD'lerde bu teması önlemek için siyah bir koruma kılıfı gibi bir şey olurdu onlardan bulabilirsen olur.

Yok ya satacağım artık ikinciyi uğraşmaya değmez, 4 5 tane SSD yeri 1 tane HDD yeri yapmışlar kasada normal olarak tabii. Artık HDD'nin devri bitti de maalesef biz mecburen kullanıyoruz. Malum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı