Compact klavye önerisi

styxjennif

Centipat
Başlıkta yazdığım gibi compact bir klavye arıyorum. Bütçem maks 400TL şu anda.
Tek renk hariç LED klavye istemiyorum, brown ve Red Switch tercihimdir yardımcı olursanız teşekkürler;
Not: Aklımda redragon Dark avenger var fakat switchlerinden emin olamadım (gerçek mekanik olup olmadığı konusunda)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence ustune 100TL civari daha koyup Anne Pro 2 alin yurt disindan. Eger koyamayacak gibiyseniz geriye iki secenek kaliyor, Redragon Kumara veya Redragon Dark Avenger.

Bence ustune 100TL civari daha koyup Anne Pro 2 alin yurt disindan. Eger koyamayacak gibiyseniz geriye iki secenek kaliyor, Redragon Kumara veya Redragon Dark Avenger.
Yurt dışından hiç alışveriş yapmadığımdan dolayı hiç tecrübem yok ve yazın kullanmak istediğimden dolayı yurtdışı mantıklı olmuyor kargo süresi oldukça uzun fakat redragon dark avenger outemu switchler içerdiği yazıyor fakat switchleri normalden farklı görünüyor bir farkı var mıdır? Ve de farkettim ki motospeed ck61 350 tl civarında buldum Motospeed Ck61 Oyun Klavyesi - n11.com bunu almak mantıklı mıdır?

Yurt dışından hiç alışveriş yapmadığımdan dolayı hiç tecrübem yok ve yazın kullanmak istediğimden dolayı yurtdışı mantıklı olmuyor kargo süresi oldukça uzun fakat redragon dark avenger outemu switchler içerdiği yazıyor fakat switchleri normalden farklı görünüyor bir farkı var mıdır? Ve de fark ettim ki motospeed ck61 350 tl civarında buldum Motospeed Ck61 Oyun Klavyesi - n11.com bunu almak mantıklı mıdır?
Ben 5-6 kere yurt disindan alisveris yaptim ve 1 ayi gecmeden hep elime ulastilar. Dark Avenger outemu box switchlerini kullaniyor, pek bir farklilik yok fakat keycap paketi satin alacaksaniz ona uyumlu almak zorundasiniz. Motospeed alinir gibi fakat bu fiyata Geek GK61 bulunuyorken almak mantiksiz. Ayrica Motospeed'de yurt disindan geliyor attiginiz linkte, dikkat ettiniz mi?

Ben 5-6 kere yurt disindan alisveris yaptim ve 1 ayi gecmeden hep elime ulastilar. Dark Avenger outemu box switchlerini kullaniyor, pek bir farklilik yok fakat keycap paketi satin alacaksaniz ona uyumlu almak zorundasiniz. Motospeed alinir gibi fakat bu fiyata Geek GK61 bulunuyorken almak mantiksiz. Ayrica Motospeed'de yurt disindan geliyor attiginiz linkte, dikkat ettiniz mi?
Doğru onu fark etmemiştim , fakat son kararım yurtdışından almaya açık olmak içlerinden hangisini almalıyım?

Doğru onu fark etmemiştim , fakat son kararım yurtdışından almaya açık olmak içlerinden hangisini almalıyım?

Teşekkür ederim kısa süre içersinde kararımı verip sipariş edeceğim .

Abi bence Dark avenger al redragondan cok klaiteli ben kullaniyorum ama alirken sunu bil bilek destegi gerekecek cunlu klavyenin tuslari yuksekte biraz belki bildegin agriyabilir ama genede al bende sorunsuz calisiyor al yani

Yeni konular

Geri
Yukarı