Conhost exe"yi silersek ne olur?

KusursuzGT

Hectopat
Merhaba, benim conhost.exe de virüs var b. En bunu silsem sonra SFC /scannow yazıp geri getirsem bir şey olur mu?

Sfc/scannow yapınca geri geleceğinin garantisi yok. Sistem geri yükleme noktası oluştur.

Silme. Kolay kolay da silemezsin zaten. Kaspersky, Malwarebytes gibi Antivirus-Antimalware programlariyla tarat bi sistemi.

Silme. Kolay kolay da silemezsin zaten. Kaspersky, Malwarebytes gibi antivirus-antimalware programlariyla tarat bir sistemi.

Hocam hepsiyle tarattım hiçbir şey bulmadı programın command lineında virüs var kime söylesem çözüm olmadı bunun formattan başka bir çözümü yok mu hocam.

Hocam hepsiyle tarattım hiçbir şey bulmadı programın command lineında virüs var kime söylesem çözüm olmadı bunun formattan başka bir çözümü yok mu hocam.
Garip bu yazilimlarin bu virusu bulamamasi. SS atabilir misiniz (Command line icin.)?

Yok hocam, Discord kullanmiyorum maalesef.

Tamamdır hocam buradan atayım.

Dosya Ekleri

• assdfdfd.png
    10,4 KB · Görüntüleme: 29
Tamamdır hocam buradan atayım.

Eki Görüntüle 1481716

Autoruns ile kaldırmayı denedin mi? Güvenlik yazılımlarının bulamaması ilginç.

@KusursuzGT Bir de BitDefender ile sistem taraması yapın.

Programı indirdikten sonra görev çubuğundan BitDefender logosuna sağ tıklayın ve güncelle deyin. Daha sonra tarama yapın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…