Connected2Me'de anonim mesajı kimin yazdığı görülebilir mi?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Merhaba. Bir kızla konuşmuştum. Kim olduğunu bulurum falan dedi. Gizliden yazdığım halde. Engelledim de anonim kullanıcı adım gözükür mü? Hesabı kapatmam mı lazım? Nasıl hesabı kapatabilirim? Ne yapabilirim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Az önce hesabı tamamen kapatabildim. Karşı taraftaki anonim kullanıcı adım falan her şeyim silinmiş midir? Kalıcı olarak kapattım hesabı.

Kalıcı olarak silmiştim yine de giriş yapabildim az önce.

Son düzenleme:
Eğer kötü bir şey yaptıysan suç teşkil eden tabi ki bulabilir seni istediğin kadar sil hesabını. Anonim de olsan bir kullanıcı adın oluyor veritabanina kaydoluyor İP adresin diger verilerin, savcılık talep ederse firma vermek zorunda ve hop ortaya çıktın. Eğer sadece yukarıda bahsettigin gibi bir olaysa zaten kimse senin ne peşine düşer ne de bulabilir ama ortada bir suç varsa karşı tarafın yasal yollara başvurması kadar yakınsın bulunmaya.

Eğer kötü bir şey yaptıysan suç teşkil eden tabi ki bulabilir seni istediğin kadar sil hesabını. Anonim de olsan bir kullanıcı adın oluyor veritabanina kaydoluyor İP adresin diger verilerin, savcılık talep ederse firma vermek zorunda ve hop ortaya çıktın. Eğer sadece yukarıda bahsettigin gibi bir olaysa zaten kimse senin ne peşine düşer ne de bulabilir ama ortada bir suç varsa karşı tarafın yasal yollara başvurması kadar yakınsın bulunmaya.
Suç falan yok. Samimi olduk sadece. Ama suç falan kesinlikle yok. Yine de bulabilir mi ? Mahkemeyle falan değil, kendi bulabilir mi ?

Geri
Yukarı