Conquerors Blade yanıt vermiyor

İşletim sistemi
Windows 10

Fcontrollers

Femtopat
Daha fazla  
RAM
geil orion 3600 mhz cl 18
Ekran kartı
3070
Anakart
b550
İşlemci
5600x
Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar dilerim. 2 ayı aşkın bir süredir bahsetmiş olduğum conquerors Blade oyununu oynayamıyorum. Vermiş olduğu hata yanıt vermiyor hatası ve donup kalıyor.

Sistem özellikleri.
Anakart: B550 Gigabyte.
RAM: GeIL Orion 8x8 (16) Gigabyte 3600MHz.
Güç kaynağı: Sharkoon 650 watt artı 80 Plus Gold.
İşlemci: 5600X.
Ekran kartı Gigabyte 3070.
Depoloma: M.2 SSD addlink marka 500 Gigabyte.
Soğutucu: 360mm Game Power sıvı soğutucu.

Yapılmış olan işlemler; 4 kez Windows 10 kurulumu, 1 kez Windows 11'e yükseltme, Windows güvenlik duvarının kapatılması, bilgisayarda yönetici olunması, oyunun exe dosyasını yönetici olarak çalıştırma, BIOS'un son sürüme güncellenmesi, veri yürütme merkezi (dep) CMD'den kapatılması, oyunun 10 kez silinip tekrar yüklenmesi artı kendi istemcisinden yüklenip denenmesi, oyunun hem M.2 SSD'ye hem de hard diske kurulması. C++ programlarının ve DirectX programlarının tüm sürümlerinin tek tek yüklenmesi, ekran kartının güncellenmesi, Windows'un güncellenmesi ve bilgisayarda herhangi bir virüs programı bulunmuyor. Birçok işlem gerçekleştirildi ancak sorunun ne olduğunu bulabilmiş değilim. Bu konuda bilgi sahibi arkadaşlar var ise uz. Donanımsal bir problem olma ihtimali üzerinde duruyorum fakat bilgisayarda herhangi bir performans kaybı bulunmuyor.

Geri
Yukarı