Conqueror's Blades C++ runtime library hatası

MetheKhan

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
NVIDIA® GeForce® GTX 1050
Anakart
HP Pavilion Power 15 cb0xx
İşlemci
Intel® Core™ i7-7700HQ
Yaklaşık 2 aydır uğraştığım bir sorun. Conqueror's Blades isimli oyunun giriş ekranın da bu hatayı aldım ve sonrasında SSD ve ekran kartından düzgün verim alamadım. Halihazırda internette bulduğum tüm çözümleri denedim ama bir sonuç alamadım. Bir bilgisayarcıya götürdüm ve SSD'yi değiştirip format attık. Ama bu da çözüm olmadı, bilgisayar hala o yavaş halinde. SSD'de bir sorun gözükmüyor ve oyun aynı hatayı veriyor. Bazen hata verdiği kısımlar değişiyor bazen hata vermeden direkt kapana da biliyor. CMD komutları ve birçok kod denedim, sürücleri güncel tuttum, Microsoft'dan C++ dosyalarını defalarca kaldırıp geri kurdum ama çözüm olmadı. Bana ekstra denemediğim bir çözüm sunabilirseniz çok sevinirim.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 2 aydır uğraştığım bir sorun. Conqueror's Blades isimli oyunun giriş ekranın da bu hatayı aldım ve sonrasında SSD ve ekran kartından düzgün verim alamadım. Halihazırda internette bulduğum tüm çözümleri denedim ama bir sonuç alamadım. Bir bilgisayarcıya götürdüm ve SSD'yi değiştirip format attık. Ama bu da çözüm olmadı, bilgisayar hala o yavaş halinde. SSD'de bir sorun gözükmüyor ve oyun aynı hatayı veriyor. Bazen hata verdiği kısımlar değişiyor bazen hata vermeden direkt kapana da biliyor. CMD komutları ve birçok kod denedim, sürücleri güncel tuttum, Microsoft'dan C++ dosyalarını defalarca kaldırıp geri kurdum ama çözüm olmadı. Bana ekstra denemediğim bir çözüm sunabilirseniz çok sevinirim.

Eki Görüntüle 1341450

Reddit üzerinde aynı hatayı alan arkadaşlar da güncelleme ile düzeldiğini söylemiş. C++ paketlerini kurmanıza rağmen bu hatayı alıyorsanız oyun içerisinde çakışan bir patch var demektir. Oyuna yönetici ayrıcalıkları verip dener misiniz? Ve tabii Steam'e.

Son düzenleyen: Moderatör:
Defalarca güncelleme geldi ama aynı sorun devam ediyor. Oyunu kendi yayıncısından mygamesden oynuyorum aynı zaman da mygames destek kısmıyla da konuştum benden tanı verisi toplayıp atmamı istediler gönderdim ama dosyalar da bir problem yok dendi çok anladıklarını söyliyemem ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı