Control-Alan Wake vs. Control-MGS 5

lsyse

Centipat
Öncelikle merhaba!13 aylık Game Pass yanında MGS 5 ve Control mü yoksa Control ve Alan Wake mi almalıyım? Farklı bir şey önerirseniz tavsiyeye açığım. Şimdiden teşekkürler!

Son düzenleyen: Moderatör:
MGS5 iyi bir oyun ama Alan Wake bana daha özel geliyor. Bence Alan Wake + Control.

Hocam Alan Wake korku oyunu olduğu için emin olamadım.O kadar korku içeren bir şey var mı?
Korku denemez bence. Daha çok gerilim yaratıyor. Arada bir beklenmedik yerden düşman çıkıyor ama jump scare türünde değil.

Hmm anladım.Mgs'ye 5'ten başlasam sorun olur mu peki?
Ben daha önceki oyunlarını hiç oynamadan direk ondan başlamıştım. Bayağı zaman oldu oynayalı ama herhalde çok bir geçmiş oyunlarla bağlantısı yok diye hatırlıyorum. Başlayabilirsiniz yani.

Ben daha önceki oyunlarını hiç oynamadan direk ondan başlamıştım. Bayağı zaman oldu oynayalı ama herhalde çok bir geçmiş oyunlarla bağlantısı yok diye hatırlıyorum. Başlayabilirsiniz yani.
Tamamdır, teşekkür ederim.Gameplay videolarına ve incelemelere bakarak kendime en uygun olanını seçmeye çalışacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…