Cooler Master 240 Lite soğutmuyor

Hocam dondurle bilir hortummu bunlar peki yoksa sabitmi ? Eve geçince bakarım ram teması varsa biraz birşeyler yapmaya çalışırım.

Biraz oynama payları var fakat zorlamamanızda fayda var boruları bükmemelisiniz. Ben bu şekilde bana daha rahat geldiğinden böyle monte ettim.

Biraz oynama payları var fakat zorlamamanızda fayda var boruları bükmemelisiniz. Ben bu şekilde bana daha rahat geldiğinden böyle monte ettim.
Benim suanki monte durumu çok büyük problem değil herhalde böyle devam ediyim Ram e degmiyorsa

RAM'e değmiyorsa sıkıntı yok ben tam anlayamadım fotoğraf açısından belli olmuyor.
Hocam ram değen hiç birşey yok kablo bile demiyor. Hortumların yeriyle biraz oynadım oynar başlıklı zaten. Kasanın ön camını soktum şuan çok iyi durumda.

Hocam ram değen hiç birşey yok kablo bile demiyor. Hortumların yeriyle biraz oynadım oynar başlıklı zaten. Kasanın ön camını soktum şuan çok iyi durumda.

Güzel, ön camı çıkarınca sıcaklık düşüşü oldu mu hiç?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…