Cooler Master CK550 V2 alınır mı?

Bütçe
800

West61

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 gündür klavye arıyorum ve her dakika karar değiştiriyorum. Daha dün CK350 alacaktım fakat Outemu Switch olduğu için 600TL vermek istemedim. CK550 V2 TTC Switch kullanılmış 160 TL daha ekleyip onu almak daha mantıklı olur mu? Kullanan arkadaşlar var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıyorum, öneririm. Razer Huntsman'de kullanılan optik switch var. Zaten optik switchleri ilk bu firma bulup kullandı sonra RAZER'a lisansladı. 100 milyon tuş ömrü, mekanik klavyeler gibi paslanmaz, çift tıklama sorunu oluşmaz. Bir araştırırsanız iyi edersiniz:

100 milyon tuş ömrü, mekanik klavyeler gibi paslanmaz, çift tıklama sorunu oluşmaz. Bir araştırırsanız iyi edersiniz:

Vay çok iyiymiş bu paslanmama özelliği.
Arkadaşlar 3 gündür klavye arıyorum ve her dakika karar değiştiriyorum. Daha dün CK350 alacaktım fakat Outemu Switch olduğu için 600TL vermek istemedim. CK550 V2 TTC Switch kullanılmış 160 TL daha ekleyip onu almak daha mantıklı olur mu? Kullanan arkadaşlar var mıdır?

Diğer konuda da yazmıştım ama buraya da yazayım. Switch için değil ama diğer ekstra özellikler için verilebilir belki ekstra 160 tl, bilek desteği, yazılım ve daha iyi tuş takımı gibi (sitesinde abs double injection diyor)

Israrla Outemu kötü TTC iyi diye bir hava yaratılmaya çalışılıyor gibime geliyor.

TTC düne kadar Türkiye'de adı sanı duyulmamış, reddit/mk, deskthority veya geekhack gibi mekanik klavyelerle ilgili en geniş kaynaklarda bile hakkında çok bilgi olmayan bir marka.

Xiaomi yeni çıkardığı mekanik klavyelerde kullanmış galiba. Yakında çıkar review ve detaylı teardown videoları zaten.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı