Cooler Master CPU Soğutucu Tavsiyesi

O.C yapmayacaksan hyper t4. O.C yapacaksan hyper 212 evo alın.

Bu konuyu açtıktan sonra bayağı araştırdım söylediğiniz iki soğutucuda ram slotlarını kapatacak kadar büyükler. Tx3 ve t2 mini yeterli olacaksa fazladan para dökmek istemiyorum. Şuan tx3'ü araştırıyorum.

Ben hyper t4 kullanıyorum ve ram slotlarını kapatmıyor.

Sogutucunun fan kismini ekran karti yonune cevirip montaj yaparsan o zaman ram slotlarini kapatmaz. Ben sahsen 87 tl ye Cooler Master Hyper TX3 Evo modelinden aldim. 100 TL butcem vardi. Daha sonra Vatan' in sitesinden baktim. Cooler Master Hyper T4 modelinin arasinda 8 TL fark oldugunu gordum. Acikcasi pisman oldum ama coktan montaji yapmistim. İslemcim ; Core 2 Quad Q9400 2.66 Ghz O.C ile 4.00 Ghz' a kadar cikiyor. Sizce CM Hyper TX3 Evo almak ile iyi mi ettim ? İslemcim icin yeter li olur mu ?

Bu bahsettiğiniz olay yalnızca bazı istisnai sayılabilecek soğutucularda yapılabiliyor.
Soğutucunun yönünü isteğe göre çeviremiyorsunuz her zaman.

Öneri kısmıan gelecek olursak hiç öyle cimrilik girişimlerinde bulunma 40TL için.
Bir kere al, ölene kadar kullan. Hyper 212X varsa X al, yoksa EVO modelini tercih et.
Anakartın ile uyumlu bir soğutucu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…