Cooler Master GX Bronze 750W + 80 Plus O.C için yeterli mi ?

Surrealisme

Hectopat
Daha fazla  
- İntel Core i7 4770k
- r9 270 x
- Msi G-45 Gaming
- Cooler Master GX Bronze 750w + 80 Plus
- G-Skill Ripjaws 2133 Mhz 2x 4
- Corsair Carbide 300 R 3 x Fan takılı. Toplam 7 Adet fan destek.
- Thermaltake Firo Advanced CPU Soğutucu

Arkadaşlar yorumlarınız parçalara dair olmasın. Over Clock için yeterli mi , değil mi ? Sadece bunu öğrenmek istiyorum olay bu...

Son düzenleme:
Dostum kusura bakma ama öyle her şeyi hallettim ben havalarıyla konuşup "O:C yapıcam olur mu?" demen yanlış, bu bir.
İkincisi O:C yapacağım 7 tane fanım var dedikten sonra işlemci fanının modelini belirtmemiş olman büyük eksik.

Unlock her işlemci o.c için uygundur. 3.5 den 3.6 ya çıkartırsın ama sonuçta o.c yapmış olursun.

Dostum 1. 7 tane fanım var demedim 7 Adet Fan destekli kasa dedim. Şu anda 3 fan takılı . Ayrıca senin araştırmadığın kadar ben O.C araştırdım ve hatta O.C'de yaptım buyur buda stress test sonuçları. Konuyu düzgünce okumadan yorum yapma kardeş. :matrix::matrix::matrix:

Heh şimdi oldu işte. Araştırman bilgi birikimin varsa o.c gayet rahat bi şekilde yapılabilir.

İşlemci fanı diye tutturmamın nedeni senin bu işi bilmediğini düşünmem değil, başkalarını yanlış bilgilenmesini istemem. Stok soğutucuyla o.c yaparsak ne olur? Cevabını benden daha iyi bildiğine eminim.

Stok soğutucuyla O.C yaparsak işlemci havaya uçar :D Bu yorumları okuyan arkadaşlar O.C yaparken stok fan kullanılmayacağını bilir umarım...

Enes ERGÜN soğutucuyu yazmayı unutmuştum hatırlattığın için sağol. Konuyu düzenledim...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı