Cooler Master HAF 912PLUS Kasa Değişimi

EntropicDeath

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şuan kullandığım Cooler Master HAF 912PLUS'ı değiştirip üstüne biraz ekleme yapıp full tower bir kasa almak ıstıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. 457TL şuanki fiyatı bu kasanın üstüne 100tl daha koyup iyi full tower kasa ve psu almak ıstıyorum veya 2si birlikte.

Son düzenleyen: Moderatör:
Satma şeklinde değil aldıgım firmayle ne zaman ıstersem değiştirme imkanım var ben biraz kasa konusunda acele ettım full tower kasa istiyorum psu suz
Elimdeki malzemeler : msı990fxa-gd80 ,, AMD FX X8 8350 ,, 8GB corsair ram ,, cooler master seıdon 120v sıvı sogutma ,, Sapphire hd6850 1gb ddr5 256bit ekran kartı 1tb hdd , 128gb ssd ve almak ıstedıgım kasanın yanında psu : Corsair Cx Serisi 80Plus Bronze 750W Modüler Güç Kaynağı - Vatan Bilgisayar

Ekran kartı alsam bilgisayar uzun ömürlü olurmu msı gtx 760 haftaya almayı dusunuyorum gerçi bu ekran kartıylada oynuyorum ama geçen sene almıstım ömrü biter yakında

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı