Cooler Master Haf X 942 Mod & Custom Sıvı Soğutma Tanıtımı

bülent batman

Kilopat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar beni bir çoğunuz PC Modifikasyon bölümünden tanır. Artık bu bölümde de konu açmaya başlıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dosya Ekleri

• 5.jpg
    5.jpg
    959,3 KB · Görüntüleme: 116
  • 6.jpg
    6.jpg
    966,7 KB · Görüntüleme: 123
  • 7.jpg
    7.jpg
    760,1 KB · Görüntüleme: 115
  • 8.jpg
    8.jpg
    847,5 KB · Görüntüleme: 131
  • 9.jpg
    9.jpg
    846,8 KB · Görüntüleme: 134
  • 4.jpg
    4.jpg
    856,7 KB · Görüntüleme: 137
  • 0.jpg
    0.jpg
    886,5 KB · Görüntüleme: 231
  • 1.jpg
    1.jpg
    855,7 KB · Görüntüleme: 221
  • 2.jpg
    2.jpg
    906,5 KB · Görüntüleme: 130
  • 3.jpg
    3.jpg
    917,9 KB · Görüntüleme: 134
Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen yaz sizden kablo mod için pin, kablo corabı vs. almıştım. Hizmetinizden de gayet memnun kalmıştım :) Nadir mod ürünü satanlardansınız. Umarım yeterli desteği buluk ilerletirsiniz işinizi. Mod işini çok severim de.

Şu fanları boyadığınız boyanın ilerde soyulma- çıkma ihtimali far mı acaba?

Geçen yaz sizden kablo mod için pin, kablo corabı vs. almıştım. Hizmetinizden de gayet memnun kalmıştım :) Nadir mod ürünü satanlardansınız. Umarım yeterli desteği buluk ilerletirsiniz işinizi. Mod işini çok severim de.

Şu fanları boyadığınız boyanın ilerde soyulma- çıkma ihtimali far mı acaba?
Hocam malzemeleri benden değil Emrah Temizkan kardeşimden almışsınızdır. Bende ondan böyle bir hizmet alıyorum :)
Fanların boyalı yüzeyine sert bir şekilde bir cisim sürtmez ise boya kendiliğinden asla kalkmıyor.

Güzel bir sistem.. hayırlı olsun..
Sağolun ama sistem dağıttım bile sıra yenilerinde :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı