Cooler Master Kasa Tavsiyesi ?

Ensar Eğridere

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar CM kasa alıcam oyuncu kasası. Kafam karıştı bı yardımcı olabılır mısıniz ? Tavsıye edebılıceğiniz bir model var mı? Sıvı soğutma sıstemı rahat olabılcek bır model olursa çok sevinirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep bey biraz daha uygun olabılme ıhtımalı var mı acaba elımde power var 750w +80 plus eskı kasam dark sub-zero elımde kaldı :) neyazıkkı bir hata sebebı aldım biraz daha uygun bişi olursa sevınırım şimdiden teşekkür ederim yada bu kasanın powersız olanı varmıdır acaba ?

Cooler Master CM693 Mid Tower Kasa (CMS-693-KKN1) Fiyatı
bu nasıl olur sizce

Son düzenleme:
Attığın kasa mükemmel bir model zaten. Eğer Vatan'da stoklara girdiyse yanında su soğutma hediyesi ile geliyor. Ayrıca onun içinde PSU yok zaten.
Sıvı soğutma sisteminin hediye olduğunu sanmıyorum. Bir sitede baktığımda sıvı soğutmasız modeli de vardı ve sıvı soğutmalıdan daha ucuzdu. Mecaz anlamda kullandıysanız bilmiyorum.
Cooler Master Silencio 650 Pure kasayı kullanıyorum. Gerçekten sessiz. Kasa fanlarını düşük seviyede çalıştırırsanız bilgisayarın çalıştığını bile anlayamazsınız.
Benim favori kasalarım:
Corsair 380T
Corsair 750D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı