Cooler Master Masterbox MB511 alınır mı?

okangumus600

Decapat
Daha fazla  
Bu kasa 2100 TL'yi bırak, 1000 TL anca eder. Gereksiz şişirilmiş bir ürün.
Kasa zaten 1000 TL gibi bir fiyata satılıyordu dolar 7-8 TL olduğu dönemde. Kur farkından kaynaklı olarak şu an bu fiyata satılıyor. Ayrıca Vatan'da daha uygun fiyata satılıyor.

Herkese selamlar. Uzun zamandır hava akışı iyi veya kablo düzenlemede sıkıntı yaratmayacak oyuncu kasası arıyordum. Ve birçoğu herkes MB511'i tavsiye ediyor. Alınır mı dostlar? Sizin eleştirinizi bekliyorum.

MB520 ve MB511 bu kasaların ikisini de kullandım. OC yapmayacaksanız MB520 almanız daha hayırlı olur. Ben de elimdeki MB 520'yi elden çıkarmaya bakıyorum, açıkçası 650W PSU ile 1200 TL anca eder, boş kasa 800 TL olmalı diyorum.

Kasa zaten 1000 TL gibi bir fiyata satılıyordu dolar 7-8 TL olduğu dönemde. Kur farkından kaynaklı olarak şu an bu fiyata satılıyor.
O zaman da önermiyorduk :)
Ayrıca Vatan'da daha uygun fiyata satılıyor.
Yine pahalı. Dediğim gibi, bu kasa 1000 TL'den fazla etmez.

Kullanıyorum, ama 2K edecek bir kasa da değil onu itiraf edeyim. 2 tanecik USB 2.0 portundan daha fazlasını beklerdim bu kasadan. :D

Fanları gürültülü çalışıyor biraz...

Kulaklığı bi' çıkarayım dedim, sessiz.

Fanları gürültülü çalışıyor biraz onun dışında hava sirkülasyonu iyi bir model. Farklı seçeneklere de bakılabilir. 360mm radyatör takmayacaksanız şunu da tercih edebilirsiniz:

240mm sıvı soğutma kullanacağım
O zaman da önermiyorduk :)

Yine pahalı. Dediğim gibi, bu kasa 1000 TL'den fazla etmez.
var mıdır kasa tavsiyen

Geri
Yukarı