Cooler Master MasterGel Pro termal macun V2 nasıl?

420645

Hectopat
Arkadaşlar başlıktaki termal macunu almayı düşünüyorum. Kullanan varsa nasıldır performansı?

Bu arada tavsiyelere açığım. Bütçe maksimum 100TL.

Vatandan 80 liraya almıştım, laptopum için kullandım ve sonuçtan bayağı memnun kaldım. PC hava kanalları temiz olmasına rağmen boşta 70-80 derecelerdeydi ve oyunlarda 10 dk sonra aşırı ısınmadan takılmalar yaşatıyodu. Kullandıktan sonra 55-60 aralığına kadar düştü ve oyunlardaki takılma sorunum ortadan kalktı. İletkenliği ve kıvamı bence gayet başarılı. Parasını hakkediyor.

Dip Not : Daha öncede yine vatandan 30 liraya bi macun almıştım onun sonucunda 70-80 dereceleri görüyordu :D

Vatan'dan 80 liraya almıştım, laptopum için kullandım ve sonuçtan bayağı memnun kaldım. PC hava kanalları temiz olmasına rağmen boşta 70-80 derecelerdeydi ve oyunlarda 10 dk sonra aşırı ısınmadan takılmalar yaşatıyordu. Kullandıktan sonra 55-60 aralığına kadar düştü ve oyunlardaki takılma sorunum ortadan kalktı. İletkenliği ve kıvamı bence gayet başarılı. Parasını hakkediyor.

Dip not: Daha önce de yine Vatan'dan 30 liraya bir macun almıştım onun sonucunda 70-80 dereceleri görüyordu :D

Teşekkürler. Dizüstü modeliniz neydi acaba?

Geri
Yukarı