Cooler Master Masterliquid ML240l V2 alınır mı?

fiu

Hectopat
Cooler Master Masterliquid ML240l V2 sizce nasıldır? Fanları gürültülü mü? Cooler Master MB511 kasamla uyumlu mu? İşlemcim 10600k soğutabilir mi? Ki tahminimce soğutur zaten satın alma isteğimin temel sebebi ışıklı mışıklı olması ama tek korkum gürültü yapıp kafamı patlatması. Varsa kullanan benim endişelerimi giderebilir mi? 900 TL'ye Vatan Bilgisayar'dan alacağım.

Cooler Master Masterliquid ML240l V2 sizce nasıldır? Fanları gürültülü mü? Cooler Master MB511 kasamla uyumlu mu? İşlemcim 10600k soğutabilir mi? Ki tahminimce soğutur zaten satın alma isteğimin temel sebebi ışıklı mışıklı olması ama tek korkum gürültü yapıp kafamı patlatması. Varsa kullanan benim endişelerimi giderebilir mi? 900 TL'ye Vatan Bilgisayar'dan alacağım.

Soğutabilir endişelenmene gerek yok iyi bir soğutucu.

Kısa vadeyi düşünüyorsan al, uzun vade düşünüyorsan alma daha iyi. Scythe Fuma 2 alırsın daha iyi ve daha uyguna.

Pompası ve fanları sıkıntılı.

Almayı düşündüğümde bir çok yerde sesinden şikayetçi olanlar nedeniyle vazgeçmiştim. Alabiliyorsan benimkinde Corsair H100 RGB al. Sessiz sedasız mis gibi soğutuyor. göze de hitap ediyor.

2021-12-29 19.20.18.jpg

Kısa vadeyi düşünüyorsan al, uzun vade düşünüyorsan alma daha iyi. Scythe fuma 2 alırsın daha iyi ve daha uyguna.

Pompası ve fanları sıkıntılı.

Cooler Master Hyper 212 Spectrum Rainbow kullanıyorum hava soğutucuya ihtiyacım yok diğerine de yok zaten ben biraz show olsun diye peşine düştüm.

Almayı düşündüğümde birçok yerde sesinden şikayetçi olanlar nedeniyle vazgeçmiştim. Alabiliyorsan benimkinde Corsair H100 RGB al. Sessiz sedasız mis gibi soğutuyor. Göze de hitap ediyor.

Eki Görüntüle 1255882

V1 modelleri için sesli falan yazmışlar ama bilemedim senin önerdiğinin fiyatı biraz bana şimdilik tuzlu zaten gereksiz olarak harcama yapıyorum. Gene de sağol önerin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı