Cooler Master MB 511 vs Corsair Spec Delta

MB 511 kasa gayet güzel bir model. PSU'nuz 552W verebiliyor 12V kanalından. Korkmayın, patlayacak bir PSU değil. Sadece biraz sesli olduğu söyleniyor onun dışında bir sorunu yok açıkçası.
Hocam bir konu daha açtım ben adam böyle bir şey yazdı bir de link attı bir bakar mısın?

75 verimlilik yazıyor yani eğer doğruysa tam yükte 600W/75.100 formülünden 800W elektrik çekecek yani. Bu arada bu PSU çok kalitesiz bilginiz olsun. Tehlikeli PSU'lar kısmında bulunuyor.

Hocam bir forum daha açtım ben adam böyle bir şey yazdı bir de link attı bir bakar mısın?

75 verimlilik yazıyor yani eğer doğruysa tam yükte 600W/75.100 formülünden 800W elektrik çekecek yani. Bu arada bu PSU çok kalitesiz bilginiz olsun. Tehlikeli PSU'lar kısmında bulunuyor.
Hocam bir forum daha açtım ben adam böyle bir şey yazdı bir de link attı bir bakar mısın?
Elite 600W - V3 | Cooler Master benim kasada bulunan psu genel özellikleri bu.
Kasayı bir daha atıyorum COOLER MASTER MasterBox MB511 600W Kırmızı Led Fan USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA

Korktum bir anda sıkıntı falan çıkar diye.

Son düzenleme:
Hocam bir konu daha açtım ben adam böyle bir şey yazdı bir de link attı bir bakar mısın?

Elite 600W - V3 | Cooler Master benim kasada bulunan psu genel özellikleri bu.
Kasayı bir daha atıyorum COOLER MASTER MasterBox MB511 600W Kırmızı Led Fan USB 3.0 Mid Tower Kasa | ITOPYA

Korktum bir anda sıkıntı falan çıkar diye.
Hocam dikkatli kullanıldığında sorun çıkmaz. CM ürününün arkasında bir marka olduğu için bir sorun yaşanırsa bile sorunsuz değiştirirsiniz. Korkmayın. Patlayacak bir PSU değil ama çok fazla yaşanan elektrik kesiklerinde veya priz sorunlarında sorun çıkarabilir.

Hocam dikkatli kullanıldığında sorun çıkmaz. CM ürününün arkasında bir marka olduğu için bir sorun yaşanırsa bile sorunsuz değiştirirsiniz. Korkmayın. Patlayacak bir PSU değil ama çok fazla yaşanan elektrik kesiklerinde veya priz sorunlarında sorun çıkarabilir.
Çok fazla soru sordum bu son şimdi bu Psu'dan sizin yazdığın 12v kanalından 550w olan mı doğru adamın yazdığı 800w mu nasıl hesaplanıyor onlar?

Çok fazla soru sordum bu son şimdi bu Psu'dan sizin yazdığın 12v kanalından 550w olan mı doğru adamın yazdığı 800w mu nasıl hesaplanıyor onlar?
Hocam bu PSU 550w 80+ bir psu ile eşdeğer güç tüketimine sahip. Ve 550W 12V kanalından çekebileceği bir değer oluyor. Kullanan daha iyi bilir ve bu PSU F/P bir modeldir. Patlama riski çok düşük. Bu PSU ile RTX 2060 Super dahil çoğu kartı besleyebilirsiniz. 80+ veya 85+ demek güç tüketimidir. 800W güç çektiği doğru yani elektrik faturası 550W 80+ bir PSU ile aynı. Arkadaşın dediği doğru.

Geri
Yukarı