Cooler Master MB501L kasam için fan önerisi

• Konuyu başlatan Batwo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 943
İstanbuldaysan Itopya mağazasından Masterfan Pro 120 alabilirsin. Başka şehirdeysen bakkallara yem olmamak için mecburen internetten alacaksın.

İstanbul'dayım oradan alabilirim stokta var heralde aynen. Ama 3 tane de bu sefer biraz fazla gelebilir ama bakalım :D teşekkürler yinede.

Ayrıca tip olarak nedense bu daha hoşuma gidiyor kare görünümü
Master Silenco ayrıca bir arkadaşta önermişti bundan da alabilirim. İzin günümde gider alırım muhtemelen.

O daha sessiz ama önerdiğimden performansı düşük kalır.

Teşekkür ederim önerin için şu maaş hayırlısıyla bir yatsın en kısa zamanda bakacağım. Dediğin modele, aslında yeterli derece olarak aşırıları görmüyor oynadığım oyunlar belli çünkü taş çatlasa 72 gördü msi afterburner ile baktığımda ama yinede yaz için bir destek amaçlı almak istiyorum.

3 Adet Arctic P12 120mm sipariş ettim.
Arkadaşlar Arctic P12 120mm Kasa fanından 3 adet sipariş ettim geldi fakat girişi 3 pin li soket girişi var kasamin özellikleri bu takabilecek bir pin girişi göremedim 4 pin var diyor ama anlayan yardımcı olabilir mi ?
Screenshot_20200208-122311_Chrome.jpg
Screenshot_20200208-122311_Chrome.jpg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı