Cooler Master MB520 RGB Nasıldır?

MB511 kadar iyi hava akışına sahip değil ama öyle abartılacak kadar sıcaklık farkı olmaz. Aynı şekilde MB520'nin avantajı da ön filtresinin MB511'den daha geç tozlanması olur. MB511'in filtrelerini atıyorum ayda bir temizliyorsan MB520'yi üç ayda bir temizleme ihtiyacın olur.

MB520 modelinin önündeki kısım cam değil. Akrilik panel olduğu için çok kolay çizilir ve kötü bir görüntü oluşturur ileriye dönük uzun süreli kullanımlarda. Bence Mesh al kafan rahat olsun hem hava akışı hemde parmak izi çizik flan görmemiş olursun.

MB520 aldım 1 aydır kullanıyorum yaklaşık gayet ferah içi tavsiye ederim hava akışı seni üzmüyor görüntü kalitesi güzel, "önündeki kısım cam değil. Akrilik panel olduğu için çok kolay çizilir" diyenler olmuş gazete kağıdıyla silme fiber optik bezler var ayrıca lcd temizleyici spreyler var onlarla siliyorum en ufak bi çizik olmadı cihazı düzgün kullanırsan herhangi bir zarar geleceğini düşünmem

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı