Cooler Master MH752 vs Razer Kraken Tournament Edition

borapkyz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, başlıkta gördüğünüz iki kulaklık arasında seçim yapacak olsaydınız müzik ve oyun performansını değerlendirerek hangisini tercih ederdiniz.

Cloud Alpha, Cloud Alpha S ya da MH752 en iyi seçimlerdir. Hangisi içinize sinerse onu alın hiçbiri üzmez.
Aslında benim "ya ses yongam yetersiz kalırsa" diye bir korkum var. O yüzden özellikle ses kartıyla birlikte gelen kulaklıklara bakıyorum. Sizce bu durumu fazla mı abartıyorum yoksa ses kartı ile gelen bir kulaklık almamda fayda mı var?

Aslında benim "ya ses yongam yetersiz kalırsa" diye bir korkum var. O yüzden özellikle ses kartıyla birlikte gelen kulaklıklara bakıyorum. Sizce bu durumu fazla mı abartıyorum yoksa ses kartı ile gelen bir kulaklık almamda fayda mı var?
Ses yonganı sorma nedenim zaten Cloud Alpha önermek için. Ses yongan yeterlidir merak etme.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı