Cooler Master ML240R RGB Sıvı Soğutma Sistemi İncelemesi

RGB fanlı hangi sıvı soğutmayı önerirsiniz?
Fanının RGBsine göre şunu alın diyemem. Sıvı soğutmada öneri yaparken kullanım tecrübesi önemli. Fanı sonradan da eklersiniz, ben H100 v2 ile kasamdaki Corsair SP120 RGB fanları kullanıyorum.

Fanının RGBsine göre şunu alın diyemem. Sıvı soğutmada öneri yaparken kullanım tecrübesi önemli. Fanı sonradan da eklersiniz, ben H100 v2 ile kasamdaki Corsair SP120 RGB fanları kullanıyorum.
O zaman h150 pro mantıklı
B
Birde bir konu açtım kaç dk sonra aktif olur

Merhaba ML240R RGB soğutucu aldım ama kutu içerisinden çıkan parçalar çok karışık ve pompa bağlantısı yok ve kutudan çıkan kabloların ne işe yaradığını anlatan kılavuz da çıkmadı kutudan anakartıma nasıl bağlantı yapıcam bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz ?
Sistem
Kasa: Cooler Master Q300p
İşlemci: Ryzen 5 2600 Stok soğutucu
RAM: Corsair Vegeance RGB 2X8 Kit 16 GB CL16
Anakart: Msi B450M Gaming Plus
Ekran kartı: Msi Gaming X 1050 Ti 4GB
PSU: CM Masterwatt Lite 700W
SSD: Samsung 970 EVO
@Recep Baltaş @Ali Güngör

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı