Cooler Master MWE 600W nasıl?

@wenX PSU sesi hakkında bilgi verebilir misiniz? Güç verildiğinde tık diye bir ses çıkıyormuş sanırım bu her PC açılışında ve kapanışında çıkan bir ses mi? Yük altına girdiğinde fanlar dönerken de bu ses çıkıyor mu?

Güç verildiğinde çıkmıyor, kapatırken çıkıyor ama rahatsız edecek bir ses değil. He PC kapatışında çıkıyor. Yük altındayken çıkmıyor ki zaten yük altına girene kadar fanları dönmüyor. Dönse bile çok fazla duymuyorum o derece.

Güç verildiğinde çıkmıyor, kapatırken çıkıyor ama rahatsız edecek bir ses değil. He PC kapatışında çıkıyor. Yük altındayken çıkmıyor ki zaten yük altına girene kadar fanları dönmüyor. Dönse bile çok fazla duymuyorum o derece.
Google'da gezerken veya film dizi vs izlerken fanlar dönüyor mu yoksa sadece oyuna girince mi dönüyor ?

Ben şu an CM 600W 80+ Bronze kullanıyorum sessiz sakin güzel bir güç kaynağı tavsiye edebilirim.
Eski sistemimde CM vardı bu yüzden güvenim olan bir marka içindeki parçalar bizim buranın saçma sapan elektriğine işkencesine dayanıyorsa alırım.

Geri
Yukarı