Cooler Master MWE PSU alınır mı?

Jex Blake

Hectopat
Birisi gelmiş 80+ sertifikasının satış taktiği olduğunu söylemiş, diğeri FSP diye eski seri ve birçok koruması olmayan PSU'yu önermiş. Çıldırmamak elde değil.
Cooler Master firmasını tercih edebilirsiniz, kendim de MWE 650 olan PSU'sunu kullanıyorum ve memnunum. Buna ek olarak dünyada en iyi 3. üretici ve sağlam olan bir firma daha var, adı da High Power göz atın derim bayağı güzel PSU'ları mevcut. Ek olarak Thermaltake abartılıyor, o kadar da iyi değil özellikle atılan modeller için konuşuyorum. Hadi onu geçtim 450W PSU nedir arkadaşım? Hala şu tür önerileri yapan tipler var ya gıcık oluyorum, en az 600W kaliteli bir PSU alınmalıdır.
Önerebileceğim 500 TL'ye kadar PSU'lar şu şekildedir, ek olarak PSU'ya para vermekten kaçınmayın unutmayın ki PSU'lar sisteminizin kalbidir.
Frisby Cougar STX-700 700 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
(Merak etmeyin Frisby üretimi değil sadece getirten firma olduğu için adı var, Cougar asıl üretici ve çok sağlam PSU üreticisidir araştırabilirsiniz)

Sizin kullandığınız PSU bu mu?
Bu ise ben de almayı düşünüyorum CW var mı? Sesli mi? Önerir misiniz?

Geri
Yukarı