Cooler Master RC-K380 kasaya Hyper 212 Evo sığar mı?

Kasa yetersiz kalmaz ama Cooler Master RS 600 B + Zalman Z3 Plus Beyaz almanız daha iyi olur. 212 Evo yerine de 120V almanızı öneririm.

Kasa yetersiz kalmaz ama Cooler Master RS 600 B + Zalman Z3 Plus Beyaz almanız daha iyi olur. 212 Evo yerine de 120V almanızı öneririm.

Zalman alamam, bulunduğum şehirdeki Vatan şubesinde Z3 yok ve Zalman iflas ettiği için sanırım bir daha da gelmeyecek.

Seidon 120V'nin testlerine baktım ve beni hiç tatmin etmedi. Neredeyse tüm ölçümlerde 212 Evo daha iyi.

İlla Vatan Bilgisayardan mı almanız gerek ? Hepburada.com da beyaz Z3 Plus var. 130 TL fiyatı var. 120V ile 212 Evo neredeyse aynı. Fakat 120V daha az yer kaplıyor.

Kargoyla birşey almak istemiyorum. Daha önce bilgisayar toplarken kargo şirketleriyle birçok sorun yaşadım ve bir daha internetten donanım almamaya karar verdim. Görüp sağlam olduğundan emin olup alacağım. Kutusunu açtığımda fanı kırılmış bir ekran kartı ya da yan penceresi kırılmış bir kasa görüp onun değişimiyle uğraşmak istemiyorum.

Hyper 212 ve 120V'nin aynı olduğunu düşünmüyorum. 120V daha pahalı olmasına rağmen 212 Evo daha iyi sonuç veriyor. Resimlerde test sonuçlarını görebilirsin. Rastgele karşıma çıkan iki testi koydum, daha onlarcası var.

1nRmbj.png

9pj8z5.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı