Cooler Master RC-K380 veya Zalman Z3 Plus + ZM600 ?

N.Can

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle Merhaba herkese iyi forumlar diliyorum. Bir sistem yaptım fakat kasada kararsız kaldım. Çoğu arkadaşım bana Zalman Z3 Plus kasasını önerdiler. Yanında da bir PSU almamı. Zalman Z3 kasasında sogutma cok iyiymiş. 3 adet fan varmış. Sizce hangi kasayı almalıyım? Aşağıdaki fotoğraftaki kasayı mı yoksa bu allta ki iki bileşeni mi almalıyım? Desteklerinizi bekliyorum.
Sistem toplama.jpg

Sistem oyun için olacak. Sizde bir sistem toplayabilir misiniz? Bütçem 1500, max 1600 TL. Neler yanlış olmuş acaba?

RC K380 almanı önermem. Diğer kasalara göre biraz daha küçük boyutlara sahip, işlemci soğutucusu seçerken sıkıntı yaşadım ve su soğutma tercih ettim. Dostum zalman z3 plus kullanıyor gördüm, inceledim. Güzel bir kasa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair Carbide Champ Spec02 modelini al rahatına bak derim. Güzel bir kasa. Bende yeni sistem topladım ve bu kasayı tercih ettim. Corsair güzel işler yapıyor bence tasarımı da çok hoş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı