Cooler Master RC430 Kasaya Fan Takmak

P3rcy

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmit
Elimde Cooler Master RC430 kasa var. Sadece ön tarafta mavi LED'li fan ile gelmişti. Bir tane egzoz fan ve bir tane de pencere kısmındaki yere fan takmak istiyorum. Fakat nereye nasıl takacağım konusunda bir fikrim yok. Anakartımda yer var mı onu da bilmiyorum. Asus H81M-D R2.0 anakartım var. Önde kasa ile gelen fan anladığım kadarı ile PSU'ya takılı. Şerit LED döşemek istesem böyle bir imkanım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde Cooler Master RC430 kasa var. Sadece ön tarafta mavi LED'li fan ile gelmişti. Bir tane egzoz fan ve bir tane de pencere kısmındaki yere fan takmak istiyorum. Fakat nereye nasıl takacağım konusunda bir fikrim yok. Anakartımda yer var mı onu da bilmiyorum. Asus H81M-D R2.0 anakartım var. Önde kasa ile gelen fan anladığım kadarı ile PSU'ya takılı. Şerit LED döşemek istesem böyle bir imkanım var mı?

PSU'dan gelen kablolara bakıp fanlara bağlı olan tarzda boş var mı bakın, varsa oralara bağlayabilirsiniz zaten anakarta bağlamak gibi bir şart yok.

Güç kaynağımda şuna benzer boşta kablolar var. Bunlara mı takılıyor acaba?

rBVaI1nlwAmAZyztAANWCbI-_2g687.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı