Cooler Master RS600B vs Corsair VS550

fıfıf

Kilopat
Daha fazla  
İkisi arasında hangisi daha sağlamdır, hangisi ilerde sorun çıkarmaz? Konnektör kalitesi, kablo kalitesi, fan sesi ve ısınma olarak hangisi iyidir ya da başka önerebileceğiniz ürün var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan kullanmakta olduğum Güç kaynağını önerebilirim. Zamanında F/P ürünüydü şimdi bilmiyorum dolar kuru fiyatını ne yaptı. Zalman LX 600W kullanıyorum. Fan çok sessiz çalışıyor. 12 volt kanalından 540W veriyor gayet başarılı bulmuştum sizede tavsiye ederim. :)

PqOGQN.jpg

NqOG4k.jpg

Hocam açıkçası zalman hiç düşünmemiştim. Neyse yarın gidip bakarım hepsine teker teker. Fanı dediğin gibi sessiz ise tercih edilebilir. Corsair ürünlerinin fanları yüksek devirde döndüğü ile ilgili bir şey duymuştum ama şu video da aklımı çeliyor ne kadar gerçek ne kadar değil bilemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı