Cooler Master Seidon 120v v3 Sıvı Soğutma Alınır mı?

harun07

Hectopat
Daha fazla  
Cooler Master Seidon 120v v3 Sıvı Soğutma almayı düşünüyorum. İşlemci AMD FX 8350 artık çok ısınmaya başladı. Termal macun bile değiştirmek fayda etmiyor fan sesinden masa başında oturamaz oldum. OC falan yapmayacağım bana sessiz bilgisayarı sıcaktan kapanacak hale getirmeyecek bir soğutma lazım. Bunun için uygun mudur ? 385 TL'ye alacağım bu fiyata yakın daha iyi olur dediğiniz varsa önerilere de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
120mm sıvı soğutma alınmaz. Ciddi bir şekilde söylüyorum. Çok ısınır. Ya 240mm alacaksınız, ya da hava soğutucu.

Sıvı soğutma alınıcaksa en az 240mm alınmalı. Küçük ve dar sistemler hariç 120mm ve 140mm radyatörlü soğutuculara para tuzağı desek yanlış olmaz heralde.

Normal oyun performansı için istiyorsanız 120MM yeterlidir. Yetersiz diyen arkadaşlara pek kulak asma. Şahsi olarak i7 6700'de 1.5 sene boyunca Seidon 120v2 kullandım. CS:GO yayın ve youtube video işleri ile uğraşıyordum. Bir kere "ISINMA" problemi yaşamadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı