Cooler Masterliquid ML240l sıvı soğutma 1582 TL

sinankytrn

Hectopat
Daha fazla  
Sıvı soğutma araştırırken gördüm. Biraz düşük fiyat gibi geldi. Akakçe'de en düşük 2388 TL.

Başarılı alet. İki yıldır normalini kullanıyorum memnunum. Bu da V2. Aralarında çok fark olduğunu sanmıyorum varsa da bu daha iyidir benimkinden. İhtiyacı olana önerilir.

Başarılı alet. İki yıldır normalini kullanıyorum memnunum. Bu da v2. aralarında çok fark olduğunu sanmıyorum varsa da bu daha iyidir benimkinden. İhtiyacı olana önerilir.

Ben normalde Arctic hastasıyım daha önce 360 lığı vardı onu sattım. Şu an da 240mm Arctic bakıyorum normalde ML240 daha pahalıydı fakat bu cidden cok iyi rakam.

Ben normalde Arctic hastasıyım daha önce 360 lığı vardı onu sattım. Şu an da 240mm Arctic bakıyorum normalde ML240 daha pahalıydı fakat bu cidden cok iyi rakam.
Arctic markası/modeli nedir bilmiyorum ama orijinalse bu iyidir yani şüpheniz olmasın.

Xigmatek Aurora Arctic 240'ın pompa kulağını kırdım yakın zaman önce. Stock fan kullanıyorum şu anda bu yüzden. Tekrar sıvı soğutmaya geçmeyi düşündüm yani bu fiyatları görünce.

Arctic bende de var hocam, Ryzen 7 5800X kullanıyorum, %100 de 90 dereceyi görüyorum. Bir sorun var mı sence?

Bende 9700k varken 360mm liğini kullanıyordum. 60-65 arası gidip geliyordu. 90 derece çok gibi.

Başarılı alet. İki yıldır normalini kullanıyorum memnunum. Bu da V2. Aralarında çok fark olduğunu sanmıyorum varsa da bu daha iyidir benimkinden. İhtiyacı olana önerilir.
Aralarında ciddi farklar var V2 ile baya bir sorun çözmüşlerdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…