Coolermaster Hyper 212 Evo Uyumluluk

Tanis581

Hectopat
Arkadaslar intel i5 4690k islemcime coolermaster'in hyper evo 212 sogutucusunu takmak istiyorum,vatana filan baktim ama soket girislerinde 1150 uyumlulugu yazmiyor ama yabanci sitelerde hatta coolermastein'in kendi sitesinde uyumluluk var gozukuyor ne yapmam gerek yardimci olursaniz sevinirim.

Not:Bu forumun cezalandirmasinda ciddi sorun var ingilizce karakter kullanmak yada yanlis yazmaktan uzaklastirilir mi insanlar hic telefon kullaniyoruz biz turkce klavyeyle kullanmak ne kadar zaman alir haberiniz varmi insanlari kusturuyorsunuz ayrica recep baltas beyle ali gungor beyin sevimliligi olmasa hic cekilmez bu site!!!

Ben neden sürekli ceza alıyorum diye oturup düşünseniz ceza almamak için çaba sarf etseniz daha güzel olmaz mı? Yönetici arkadaşlara İngilizce karakter kullanmak zorunda olduğunuzu belirtseniz daha anlayışlı olacaklardır. Ayrıca yukarıda yazdığınız yazıda İngilizce karakter harici bir sürü yazım hatası var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı