Coolmoon AR30 LED PC'ye bağlanır mı?

BiSakin

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, şimdi kafama cok takılan bir konu var. Benim anakartım Gigabyte A320M-S2H ve ben bir ARGB LED çubuk alıyorum. Coolmoon'un AR30 modeli.
Ürün linki: https://www.trendyol.com/wozlo/cool...k-p-151160275?boutiqueId=61&merchantId=675183
Şimdi bu satıcı diyor ki, eger anakarttan baglayacaksanız 5C 3 pin olması gerekiyor diyor ancak oyle direkt baglarsınız diyor ama eger ana kartınızda 5C3pin girişi var ise R5 4pin to 5V 3pin çevirici kablo lazım diyor. Ben bu işleri hiç anlamıyorum benim tek istedigim şey ürün elime gelince anakartımın alt kısmında ki kısmına baglayıp direkt calısmasını istiyorum. Sanırım bende var mı yok mu o giristen bilmiyorum. Bir de su olay var:
Benim PC fanlarım arkada kendisine ozel kontrolcuye takılı acaba aldıgım urunu oraya takarsam sorunsuz bir sekilde orada da aynı faaliyeti gorur muyum? Yoksa oyle bir şey yok mu? Hem eger oraya takarsam fanlarımla beraber RGB senkorizasyon olur kumandaya basınca. Eger anakarta baglarsam da aynı sekılde senkorizasyon olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı