Coolor Master CK350 alınır mı?

@WaIter White ’ın kullandığı Logitech bir klavye vardı o iyiydi. Tam model bilmiyorum kusura bakmayın.
O klavyeyi ayağı kırık olduğu için iade ettim. Fakat servis çok ilgiliydi ve klavye gayet iyiydi. Konu sahibi arkadaş membran klavyelere sıcak bakıyorsa gayet iyi bir alternatif.

O klavyeyi ayağı kırık olduğu için iade ettim. Fakat servis çok ilgiliydi ve klavye gayet iyiydi. Konu sahibi arkadaş membran klavyelere sıcak bakıyorsa gayet iyi bir alternatif.

Membran ne önerirsin

Hocam Logitech G213 gayet iyi bir klavye lakin 500 TL bütçemiz varsa CM C350 almanız daha iyi olacaktır. Alternatif olarak AOC GK 500’e de bakabilirsiniz.

Arkadaşlar, yeni bir klavye almayı düşünüyorum ve 500 TL bütçe ayırdım. Öyle çok fazla oyun oynamam ama oynamadığım zaman sağlam oynarım, bu yüzden de sağlam bir klavye arıyorum. Bu klavye fiyatı ile dikkatimi çekti. Sizce alınır mı? Piiyasa fiyatı 500 TL civarı geziniyor ve alınırsa mavi anahtar mı yoksa kırmızı anahtar mı almalıyım ya da membran klavye mi bakmalıyım? 500 TL kadar klavye önerilerinize de açığım.
Değişen kur yüzünden link bırakmıyorum.
Bende bu klavyeyi almayı düşünüyorum. Bazı arkadaşlar yankı sesi geldiğini söylüyorlar pek emin olamadığım için sipariş vermedim ve bende konu açacaktım ki sizin açtığınızı gördüm benim için de iyi oldu bu.

Bu arada bildiğim kadarıyla Fps oyunları için Red switch daha iyi diyorlar. Yanlış bir şey söylemeyim yine de. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sizin için daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı