Core 2 Duo E4500 Sistemi Yükseltme

Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımı güçlendirmek istiyorum fakat nereden başlayacağımı bilmiyorum. Ekran kartımı değiştirdim zaten R7 240 aldım ve memnunum ancak voltum az olduğu için bilgisayarım geç açılıyor. Yani durumum içler acısı :D Her neyse benim ise istediğim neye ihtiyacım olduğunu söylemeniz. Sistemim:

Anakart: ASUS (Modelini Bilmiyorum)
Ram: 3GB
İşlemci: Intel Core 2 Duo E4500 2.20GHz
Harddisk: 150GB
Güç Kaynağı: 350Volt
Ekran kartımdan memnunum.

Sanırım 500 volt güç kaynağı yeterli ancak söylediğim gibi ne yapacağımı bilmiyorum ve pek param yok. Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ram yukseltmen mantıklıca olur, psu 500 watt alabilirsin. Depolama önemliyse 1 tb hdd de ekleyebilirsin. Sistem hızlandırmak için ssd iyi olurdu ama anakartın eski, usb 3 desteklemez, fazla hız artışı olmaz yani. İşletim sisteminin win10 yap. arka planda çalışan uygulamalar varsa kapat.

Aynı işlemciden bende de var.Bende R7 240 alacağım ama ufak miktarda darboğaz olur diyenler var,darboğaz oluyor mu ?
Cs GO oynuyorsanız hangi ayarlarda kaç fps aldığınızı yazar mısınız.

1: Volt değil Watt.
2: Bu sistemi geliştirmek yerine kasa dizmek daha mantıklı ekran kartınız zaten var ise iç parçaları almanız yeterli.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı